за компанијата

BONZERPET е основана во 2017 година Нашата компанија се наоѓа во Хангжу, два часа возење од Шангај и Ningbo порта. Од тогаш, ние секогаш се специјализираат во производство на сите видови на домашни производи. И имаме постигнато брзиот раст во миленичиња бизнис сега.

Претплатете се на нашиот билтен

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

Следете нас

на нашите социјални медиуми
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05