Rreth kompanisë

BONZERPET ishte themeluar në vitin 2017. Kompania jonë është e vendosur në Hangzhou, makinë dy orë 'nga Shanghai dhe portin Ningbo. Që atëherë, ne gjithmonë të specializuar në prodhimin e të gjitha llojet e produkteve të përkëdhelur. Dhe ne kemi arritur një rritje të shpejtë në biznes manar tani.

Regjistrohu për gazetën tonë

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

Na ndiq

në mediat tona sociale
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05